نمایش محتوای سبز

1400/9/3 - 12:39
امام جمعه زابل:
نیازمند بسیج سایبری و فضای مجازی در کشور هستیم
حجت الاسلام عزیزی با بیان اینکه بسیج در تامین اهداف انقلاب کاملا موفق بوده است گفت: بسیج نیازمند چالاکی و بروز رسانی است گفت: امروز کشوربه بسیج سایبری و بسیج علمی و فضای مجازی نیاز دارد.

حجت‌الاسلام مجتبی عزیزی در مورد جایگاه بسیج در تامین اهداف انقلاب و نقش آن در توسعه کشور گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند هر کجا که لازم است همان جا باشید؛ بسیجی یعنی همین ،یعنی اینکه اگر ما تکلیفی داریم در همان جا به آن عمل کنیم. تشکیل بسیج برای این بود که حرکت انقلاب را تسهیل کند و آن تسهیلی مردم پایه و برون پایه کند که با اتکا به قدرت الهی شکل گرفت.

امام جمعه زابل اظهار کرد: اگر پرونده 42 ساله بسیج را بررسی کنیم از ابتدا تا امروز می‌بینیم که بسیج در تامین اهداف انقلابی در عالی‌ترین درجه هماهنگی بوده است، زیرا صاحبان اصلی بسیج، مردم هستند و صاحبان اصلی انقلاب نیز مردم هستند و این مردم خود چرخ انقلاب را حرکت می‌دهند.

وی افزود: معتقدم بسیج به عنوان عام این کلمه با روح و وفای به عهد و تکلیف توانسته است به طور کامل در تامین اهداف انقلاب وظایف خود را انجام دهد و در حوزه سلامت، امنیت، عمران، آبادی، فرهنگ، اقتصاد، سیاست و ... و هر کجا که نیاز بوده است، بسیج حاضر است و این همان معنی عام بسیج است.

حجت‌الاسلام مجتبی عزیزی گفت: بسیج به معنای عام در بهترین وضعیت در پیشرفت نظام کمک کرده است و در دفاع از آرمان‌های انقلاب موفق بوده است.

امام جمعه زابل یادآور شد: بسیج به معنای خاص که سازمان بسیج است به نظر می‌رسد نیازمند یک چالاکی است تا بتواند با به روز رسانی در حوزه برنامه ریزی راهبردی و راهکارهای اجرایی سازمان بسیج نیازمند به روز رسانی است. آن روز اگر در دفاع مقدس بسیج نظامی را نیاز داشتیم، امروز به بسیج سازندگی، بسیج سایبری و بسیج در فضای مجازی و بسیج علمی را نیازمندیم.

حجت‌الاسلام عزیزی تصریح کرد: امروز بسیج با پوست‌اندازی و به روز رسانی می‌تواند گره‌هایی که در نظام وجود دارد را باز کند. بسیج باید مسئله محور حرکت کند یعنی ماموریت آن بر اساس مسئله‌هایی باشد که نظام با آن مواجه است. اگر این اتفاق بیفتد که در بسیاری موارد رخ داده است و در صورتی که این رخداد منطبق و دقیق شکل بگیرد، سازمان بسیج به بسیج به معنای عام تبدیل می‌شود.

منبع: خبرگزاری شبستان

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA