نمایش محتوای سبز

1400/9/3 - 13:24
امام جمعه دلیجان:
بسیج یک تفکر جهانی است
حجت‌الاسلام غفاری با تاکید بر اینکه بسیج منظومه فکری محکم و استوار است که در عرصه‌های مختلف و جبهه مقاومت تجلی یافته است گفت: بسیج یک تفکر جهانی است.

حجت‌الاسلام غفاری در مورد نقش بسیج در تامین اهداف انقلاب اسلامی گفت: بسیج فراتر از یک نهاد است. بسیج یک تفکر است و این تفکر بسیجی وقتی در هر محیطی پراکنده شود، آن محیط را معطر می‌کند و از ارزش‌های الهی سرشار می‌شود.

امام جمعه دلیجان ادامه داد: بسیج یک اندیشه است و منظومه فکری محکم و استواری است. منظومه فکری بسیج از قرآن و اهل‌بیت(ع) و خاندان نبوت سرچشمه گرفته است. بسیج تفکری است که در زمان همه انبیا وجود داشته است.

وی خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی در عصر و زمان ما در دوران دفاع مقدس کاملا مشهود بود و خیرات و برکات و آثار بسیار زیادی تفکر بسیجی و حضور بسیج را در عرصه دفاع مقدس شاهد بودیم و دیدیم که اگر نبود حضور بسیج و اگر نبود حضور سپاهیان بسیجی و ارتش بسیجی و نیروهای جان بر کف بسیجی، مطمئنا کشور ما در دوران دفاع مقدس نمی توانست در مقابل جهان استکبار و ایادی آن بایستد و این پیروزی‌های بسیار چشمگیر را به دست بیاورد و پوزه استکبار را به خاک بمالد.

امام جمعه دلیجان گفت: تفکر بسیجی در همه عرصه‌ها، در دولت، مجلس، مدیریت عالی قوه قضاییه، مراکز آموزشی ما و در همه جا لازم است که الحمدالله در چند ماه گذشته شاهد حرکت بسیار خوب بسیجی در دولت سیزدهم در قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی هستیم. امیدواریم انشاءالله این روند و تفکر و حرکت همچنان ادامه یابد و روند شدت بیشتری پیدا کند.

حجت‌الاسلام غفاری تصریح کرد: امروز در تمام جهان و کشورهای منطقه شاهد یک حرکت نوین و جدید بسیجی هستیم و موفقیت‌ها و پیروزی‌های بسیار چشمگیری نیز به دست آمده است که در عرصه‌های مختلف در جبهه مقاومت به وجود آمده است.

وی گفت: اگر شاهد آن هستیم که رژیم سفاک صهیونیستی با این همه کمک‌هایی که کشورهای غربی و استکباری به آن می‌کنند، اکنون درمانده است و روز به روز افول رژیم صهیونیستی و اربابان آن به چشم می‌خورد به دلیل مقاومت و حرکت بسیج در این مناطق است که با حضور بسیجیان در این مناطق محکم در برابر استکبار جهانی و صهیونیست‌ها ایستاده‌اند. امروز شاهد آن هستیم که تفکر بسیجی مرز ندارد. امروز وقتی نام شهدای ما برده می‌شود در کنار آن نام شهدای دیگر و جبهه مقاومت برده می‌شود یعنی بسیج یک بسیج جهانی است و الحمدالله می‌رود تا پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی را با اقتدار به رهبری مقام معظم رهبری در سراسر دنیا به اهتزاز درآورد.

منبع: خبرگزاری شبستان

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA