نمایش محتوای سبز

1400/2/21 - 01:23
پیام تسلیت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به ملت مظلوم افغانستان

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام تسلیت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به ملت مظلوم افغانستان

فاجعه غمبار قتل عام دانش آموزان بیگناه و مظلوم دبیرستان حضرت سیدالشهداء علیه السلام افغانستان، موجی از غم و اندوه برقلوب مسلمانان نشانده است.

این جنایت هولناک، محصول توطئه های استکبار جهانی و ارتجاع منطقه و ثمره تلخ جهل و تحجر و تعصبات کور وابستگان مزدوری است که دل در گرو آمریکا و صهیونیسم دارند و اکنون در آستانه اخراج خفت بار حامیان خود از افغانستان، به نیابت از اربابشان، دست به این قتل عام کم نظیر زده اند، تا با تداوم ناامنی و شعله ورسازی آتش اختلافات داخلی، شکست های راهبردی خود را جبران کنند.

ائمه جمعه ایران اسلامی، با دلهایی سرشار از اندوه، مراتب تسلیت و همدردی خود را با مردم عزادار افغانستان، بویژه خانواده های شهیدان مظلوم این واقعه، که فرزندان بیگناه جامعه مسلمین هستند؛ ابراز می دارد و امیدوار است با وحدت و اتحاد مردم عزیز کشور برادر؛ افغانستان و استقرار دولت واحد و یکپارچه، مبتنی بر آراء اکثریت مردم، شاهد کاهش این گونه وقایع در این خطه حساس از منطقه غرب آسیا باشیم.

به ارواح پاک دختران دانش آموزی که در ماه مبارک رمضان، میهمان کرامت الهی شدند درود می فرستیم و لعن و نفرین خود را نثار دشمنان بلاد اسلامی می کنیم.

مرکز ارتباطات و رسانه 

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA