نمایش محتوای سبز

1400/6/20 - 13:50
امام جمعه شهرستان نور :
وفاداران انقلاب به دنبال بازسازی مدیریتی هستند
نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان نور با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مصلای الغدیر برگزار شد.

حجت‌الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا،انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: توسل به اهل بیت، صدقه و …در ماه های صفرباید بیشتر مد نظر نمازگراران قرار بگیرد.

وی با اشاره به سالروز حادثه ۱۱ سپتامبرکه با انفجار برج‌های دوقلو در آمریکا توسط هواپیمای ‏القاعده همراه بود، تصریح کرد: این حمله تروریستی آغازی برای مبارزه آمریکا با جریان تروریستی و حضورشان درافغانستان در سال ۲۰۰۱ بود.

امام جمعه شهرستان نور خاطرنشان کرد: گروه القاعده که دست پرورده آمریکایی ها بود برای مبارزه با تروریست و جریان القاعده، وهابیت و طالبان آن روز خودشان وارد افغانستان می شوند که پس از گذشت ۲۰سال درآنجا به جای مبارزه با تروریست ها بزرگترین جنایت را مرتکب شدند که آخرین جنایت هم در فرودگاه کابل بود و باسرافکندگی و شکست مفتضحانه از افغانستان  خارج شدند.

حجت الاسلام احمدی گفت: هم اکنون طالبان، همان هایی که با آمریکایی ها همراه بودند مدعی بیرون راندن آمریکایی ها از کشور هستند و می خواهند حکومت اسلامی تاسیس کنند.

وی با اشاره به شروع کار دولت انقلابی حجت الاسلام رییسی افزود: این دولت دو ماموریت بازسازی اعتماد عمومی و بازسازی انقلابی در عرصه های مدیریتی در تمام بخش ها و ابعاد را از سوی مقام معظم رهبری باید دنبال کند.

امام جمعه شهرستان نور یادآورشد: این دولت انقلابی و تحمل گرا برای رسیدن به اهداف بلند خود که استقرار عدالت و مبارزه با فساد است باید در عرصه مدیریت، مدیران انقلابی را بکار گیرد.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه مردم و وفاداران به نظام و انقلاب به دنبال بازسازی مدیریتی هستند، بیان کرد: تربیت مدیران تراز انقلاب و تحول ساختار اداری کشور از ساز و کار تحول مدیریتی در دولت جدید است که اگر صورت نگیرد قطعا فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تحقق عینی پیدا نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه درموج پنجم مبارزه با ویروس کرونا دچار مشکل شدیم، ادامه داد: با روی کار آمدن دولت انقلابی فضای جدیدی ایجاد شد و نیروهای مسلح علیرغم اعلام آمادگی قبلی با تمام قوا وارد شدند که مورد استقبال هم قرار گرفت که قبلا نبود و تحولی ایجاد شده است.

امام جمعه شهرستان نوریادآورشد: ارتش جمهوری اسلامی، سپاه و نیروی انتظامی در طول مدت کوتاهی بیمارستان را بنا کردند که به معنی دولت تحول گرا است.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به وجود مشکل در وارد کردن واکسن گفت: خوشبختانه روز گذشته ۵ میلیون دوز واکسن وارد کشور شد و همچنان ادامه دارد .

وی در خصوص تزریق واکسیاسیون گفت: با اجرا شدن طرح شهید سلیمانی و به میدان آمدن سپاه و همه بسیجیان در کنار کادر بهداشت و درمان وهمچنین کمک  خیرین در تجهیز آن، اجرای واکسیناسیون سرعت گرفت که باید از این مجموعه تشکر کرد و سوال اینجاست چطور از کسی که تازه به عرصه آمده و توان ایشان ارزیابی شده تشکرمی شود؟ و مردم بدانند که این حرف ها دعوا نیست بلکه انتقاد سازنده و دفاع واقع بینانه از مجموعه ای که در سطح کشور، استان و شهرستان زحمت می کشند، است.

امام جمعه شهرستان نور افزود: متاسفانه دانشگاه علوم پزشکی حکم مدیری از فرزندان شهدا را که ارزیابی آن به اتمام رسیده و مراحل مختلف را طی کرده، علیرغم دادن ماموریت به بیمارستان تا کنون حکمش زده نشده است.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: متاسفانه عرصه در بکارگیری فرزند یک جانباز بیش از ۶۰ درصد در محیط زیست چنان تنگ می شود که او این شغل را رها می کند و قطعا دردولت انقلابی چنین مواردی تحمل نمی شود.

وی یاداورشد: انتظار می رود در دولت جدید حداقل جایگاه جانباز، شهید و شهادت و کسی که برای این نظام و انقلاب زحمت میکشد و به مردم خدمت رسانی می کند حفظ شود.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه بعضی ها نمایش پوپولیستی دارند و فکر می کنند کسی متوجه نیست، افزود: مردم در این عرصه پای انقلاب و نظام ایستادید و دیگر تحمل اختلاس و تاراج بردن پول بیت المال و مردم ضعیف را ندارند.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: به ورزشکاران جانباز و معلول  که در مسابقه المپیک خوش درخشیدند و ثابت کردند که معلولیت محدودیت نیست و مجاهدت دیگر در عرصه ورزش را نشان دادند تبریک می گویم.
منبع: پایگاه برترین خبر

 

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA