نمایش محتوای سبز

1400/7/21 - 14:13
امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ:
کانون های فرهنگی هنری مساجد سهم ویژه ای در تحقق تمدن نوین اسلامی دارند
حجت الاسلام مختاری با اشاره به اهمیت سالروز ۱۹ مهر که بیانات رهبرمعظم انقلاب در خصوص کانون های فرهنگی هنری مساجد بیان شد گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد سهم ویژه ای در تحقق تمدن نوین اسلامی دارند.

« حجت الاسلام روح الله مختاری» در جریان گرامیداشت ۱۹ مهر بیانات رهبرمعظم انقلاب در خصوص کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد سهم ویژه ای در تحقق تمدن نوین اسلامی دارند.

امام جمعه ساوجبلاغ افزود: همراهی و هم اندیشی کانون های فرهنگی هنری مساجد با امام مسجد به عنوان مدیر زمینه تحقق مسجد تراز اسلامی را فراهم می کند.

وی با اشاره به اهمیت همدلی و همراهی کانون های فرهنگی هنری مساجد در جهت مقابله با آسیب های اجتماعی و مسائلی مانند شیوع بیماری کرونا عنوان کرد: بلوغ فکری فعالان مسجدی در جریان مقابله با آسیب های اجتماعی همچنین مقابله با بیماری کرونا از جمه مسائلی است که همواره مورد تأکید است.

وی اظهار کرد: بسیاری از خانواده ها در ایام کرونا با مشکلات بسیاری مواجه بودند در این بین فعالان مسجدی با حضور پرشور و پرنگ در عرصه اجتماع بسیاری از دغدغه های مردمی را مرتفع کردند و با خدمت رسانی به مردم باری از مشکلات آنان را از دوش برداشتند. 

امام جمعه ساوجبلاغ خاطرنشان کرد: جوانان و نوجوانان در قالب شبکه سازی فرهنگی در عرصه کانون های فرهنگی هنری مساجد به خوبی حضور یافتتند و با گرامیداشت مناسبت های سال نسبت به ترویج و تبیین اندیشه های دینی اهتمام داشتند. 
منبع:خبرگزاری شبستان

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA