نمایش محتوای سبز

1400/7/18 - 12:37
امام جمعه خرمشهر:
مدیران خرمشهری تحرکی انقلابی و قاطعانه داشته باشند
امام جمعه خرمشهر گفت: مدیران به خاطر داشته باشند مسئولیت را در دولتی عهده‌دار شدند که شعارش انقلابی‌گراست.

حجت الاسلام محمدجواد عادل پور عصر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید و سابق خرمشهر اظهار کرد: مدیران خرمشهری این نکته را به یاد داشته باشند که ریاست را برای خدمت بخواهند و باید از همه خرد و اندیشه‌ها برای خدمت استفاده کنند و از چیزی ابایی نداشته باشند.

امام جمعه خرمشهر با بیان اینکه مسئولان خرمشهر در این دولت باید به اهمیت مأموریتی که به دوش آنها گذاشته شده واقف باشند، افزود: باید این را همواره به خاطر داشت که خرمشهر محل عروج بیش از ۵۰ هزار شهید است و مردم آن انقلابی گری، ولایت مداری خود را به اثبات رساندند و الگوی مقاومت بودند و حقشان آن‌گونه که شایسته است، ادا نشد.

وی ادامه داد: مدیران خرمشهری در نظر داشته باشند زمانی مسئولیت را گرفته‌اند که رئیس‌جمهور با شعار انقلابی گری آمده و چند مأموریت از سوی رهبری به دولتمردان واگذار شده است.

حجت الاسلام عادل پور از بازسازی اعتماد، بازسازی عرصه مدیریت و تحریک انقلابی به‌عنوان مأموریت‌های محول شده به مسئولان از سوی مقام معظم رهبری یاد کرد و افزود: جلوگیری از رانت و فساد نیز مأموریتی است که باید توسط مدیران خرمشهری انجام شود.

امام جمعه خرمشهر، عمده مشکلات این شهرستان را بحث خدمات دانست و گفت: پیش پا افتاده‌ترین خدمات مورد نیاز برای مردم خرمشهر آرزو شده که نمونه آن خدمات شهری و اشتغال است.

وی یادآور شد: آمار بیکاری در خرمشهر با وجود ظرفیت‌ها اما همچنان بالاست که اکنون فرصت‌های خوبی در قانون دیده شده و طبق قانون نیز به‌کارگیری بومیان بر اساس برنامه ششم توسعه باید تسهیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز «صادق خلیلیان» استاندار خوزستان با صدور حکمی «نادر عمیدزاده» را به سمت فرماندار ویژه خرمشهر منصوب کرد.

در این مراسم نیز از زحمات «محمد حیدری» فرماندار سابق خرمشهر تقدیر به عمل آمد.
منبع:خبرگزاری مهر

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA