نمایش محتوای سبز

1400/6/13 - 16:29
استان اصفهان:
برگزاری گردهمایی فصلی مسئولین ستادها
گردهمایی فصلی مسئولین ستادهای اجرایی نماز جمعه استان اصفهان در مسجد مصلای سپاهانشهر و با حضور برخی از مسئولین نظامی و حوزوی استان اصفهان برگزار شد.

گردهمایی فصلی مسئولین ستادهای اجرایی نماز جمعه استان اصفهان به میزبانی دفتر امام جمعه سپاهانشهر برگزار شد.

در این گردهمایی که در مسجد و مصلای حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف سپاهان شهر برگزار شد، برنامه‌های متنوع آموزشی همراه با گفتگو و انتقال تجربیات بین مسئولین ستادها صورت گرفت.

حجت الاسلام  علیرضا فرهنگ مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان ضمن حضور در این گردهمایی، نکاتی در مورد بایسته‌ها و اصول اخلاقی مدیریتی در ستادها بیان کرد که از جمله آنها رعایت اخلاص در امور، ایجاد تواضع و فروتنی درعین حفظ جایگاه و جاری کردن اصل حسن ظن و خوش گمانی در کارها بود.

درادامه، حجت الاسلام مرتضی ملکیان امام جمعه سپاهان شهر هم گفت: ستادهای اجرایی بازوی نماز جمعه هستند و باید به روز باشند و برای جذب بیشتر افراد به نماز جمعه تلاش کنند.

سرهنگ کریمی، معاون نیروی انتظامی استان اصفهان نیز در این گردهمایی حضور یافت و ضمن ارائه آمارهایی از وضعیت فرهنگی، جامعه تصریح کرد: با توجه به اینکه نیروی انتظامی در مواجهه‌ مستقیم با معضلات جامعه است هر مجموعه فرهنگی و تربیتی برای شناخت درست از وضعیت جامعه باید به این آمار به روز، نگاه ویژه کند.

وی افزود: در همین راستا برای همکاری‌های بیشتر با ائمه جمعه و ستادهای اجرایی در حال تهیه و اجرای تفاهم نامه‌ای با دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان هستیم.

حجت‌الاسلام جمشیدیان، کارشناس طرح و برنامه و آموزش و تأمین محتوای دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان نیز ضمن بیان نکاتی، به تشریح برخی اصول مدیریتی پرداخته و عنوان کرد: برای مدیریت مشکلات مجموعه و جامعه و ایجاد رشد، باید فرصت‌ها و موانع را شناخت، موانع را رفع کرد، پس از آن در مجموعه تعادل ایجاد کرده و در مرحله آخر مجموعه را به تعالی رساند.

در ادامه، مسئولین ستادهای اجرایی نماز جمعه شهرهای سپاهان شهر، خور و بیابانک و رهنان به تشریح مسائل مربوط به ستادها و انتقال تجربیات خود به دیگر همکاران پرداختند.

منبع: حوزه

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA