نمایش محتوای سبز

1400/6/11 - 14:16
فراخوان پویش سراسری
قرائت دعای هفتم صحیفه مبارکه سجادیه
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور ائمه جمعه و عموم مردم را به شرکت در فراخوان سراسرای قرائت هفتم صحیفه سجادیه دعوت کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد حاج علی اکبری روز چهارشنبه ۱۰ شهریور طی یک گفتگوی تصویری آحاد مردم ایران اسلامی را به قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه در فاصله میانی نمازهای جماعت و جمعه کشور فراخواند.

 

 

 

​​​​​​​

 

وی با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب برای دفع بیماری  وحشی کرونا افزود: اگر چه امام جامعه  عموم مردم میهن اسلامی را به قرائت این دعای نورانی دعوت فرمودند، قرائت این دعا چنان که باید و شاید جدی گرفته نشد و پس از مدتی به فراموشی سپرده شد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه بیان داشت: تجربه نشان داده است چنانچه فرمایشات حکیمانه و عارفانه امام جامعه در این راستا مورد توجه قرار گیرد، امید است تا با نزول رحمت الهی سایه این بلای خانمان سوز از سر جامعه کوتاه شود.

حجت الاسلام علی اکبری اظهار داشت: در حال حاضر با اوج گیری پیک پنجم کرونا بر عموم مومنان لازم است تا با لبیکی دوباره به فرمایش رهبر حکیم انقلاب از شب شهادت امام سجاد علیه السلام تا پایان ماه صفر الخیر ، در بین الصلاتین نماز های جماعت و جمعه قرائت این دعای نورانی را از سر بگیرند.

گفتنی است این پویش از شب شهادت امام سجاد علیه السلام تا پایان صفرالخیر، بین الصلاتین نمازهای جمعه و جماعت در مصلی ها و مساجد سراسر کشور برگزار خواهد شد.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA