نمایش محتوای سبز

1400/5/5 - 13:48
به مناسبت گرامیداشت روز نماز جمعه؛
رونمایی از ۱۴ محصول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور
همزمان با چهل و دومین سالگرد اقامه نخستین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی از ۱۴ محصول مختلف در سه بخش «مکتوب»، «ارتباطی و رسانه ای» و «فراخوان‌ها» رونمایی شد.

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: در بخش آثار مکتوب کتاب‌های «نمازجمعه تراز»، «دیدارنگار»، «کتاب عکس شهداء مهراب» و «کتابچه آثار هنری» رونمایی شدند.
حجت الاسلام علی نوری افزود: در کتاب نماز جمعه تراز، مجموعه فرمایشات امامین انقلاب به صورت موضوعی، تاریخی و مکمل، در کتاب دیدار نگار فرمایشات بیست و دو جلسه دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با ائمه جمعه سراسر کشور به صورت کار اینوگرافی و نمودارسازی جمع آوری و منتشر شده است.
وی اضافه کرد: کتاب عکس شهدای محراب شامل مجموعه تصاویر شهدای ائمه جمعه در طول ۴۲ سال گذشته تاکنون و کتابچه آثار گرافیکی و هنری با موضوع نماز جمعه از دیگر آثار مکتوب است.
سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: در بخش ارتباطات و رسانه، سایت نماز جمعه با هدف ارتباط مردم با ائمه جمعه سراسر کشور و دریافت اطلاعات و اخبار نماز جمعه، شبکه‌های اجتماعی و سامانه تلفنی و پیامکی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه که آماده دریافت نظرها، پیشنهاد‌ها و انتقاد‌های مردم از سراسر کشور است.
حجت الاسلام علی نوری افزود: در بخش فراخوان ها، فراخوان شعر با همکاری مرکز شعر و موسیقی سازمان صدا و سیما با هدف غنا بخشیدن به گنجینه شعر نماز جمعه، فراخوان قرائت آیه ۹ سوره مبارک جمعه با همکاری شبکه قرآن و معارف سیما با هدف فرهنگ سازی نماز جمعه و دومین فراخوان عکس شکوه جمعه با هدف جمع آوری عکس‌هایی از جلوه‌های ویژه نماز جمعه در سراسر کشور منتشر شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA