نمایش محتوای سبز

1400/5/5 - 13:45
رونمایی از سایت و محصولات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور
مراسم رونمایی سایت، شبکه‌های اجتماعی و محصولات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به مناسبت 5 مرداد روز نماز جمعه با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور برگزار شد.

حجت الاسلام علی نوری، سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به رونمایی از سایت جدید این نهاد، گفت: در این سایت مردم می‌توانند با ائمه جمعه سراسر کشور ارتباط برقرار و اطلاعات خود را در آن وارد کنند.

نوری در این مراسم گفت: در ۸۹۱ نقطه کشور از حضور ائمه جمعه برخوردار هستیم. امروز در هفته نماز جمعه رونمایی از محصولات بسیاری را شاهد خواهیم بود. یک محور از رونمایی‌ها مربوط به کتب است که در این محور سه جلد کتاب از بیانات رهبری به صورت ترتیب‌بندی نماز جمعه و هم به شکل پیوست موضوعی گردآوری شده است که در محور زمان‌بندی سه جلد کتاب رونمایی می‌شود.

نوری ادامه داد: دیدارنگار نیز یکی از کتبی است که امروز رونمایی می‌شود و در آن ۲۲ جلسه دیدار ائمه جمعه کشور با رهبر انقلاب با گرافیکی مطلوب جمع‌آوری شده است. همچنین کتاب عکس شهدای محراب که حاوی عکس شهدای روحانیت و ائمه جمعه کشور است. کتاب دیگر هم کتاب آثار گرافیکی به همت هنرمندان ایران اسلامی است که امروز رونمایی می‌شود.

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یادآور شد: فراخوان شعر نماز جمعه با مرکز موسیقی صداوسیما، رونمایی از قرائت آیه ۹ سوره جمعه با همکاری شبکه قرآن و فراخوان دومین جشنواره شکوه نماز جمعه برای دومین بار از دیگر آثاری است که امروز رونمایی می‌شود.

نوری گفت: امروز بازنگری و بازآرایی خوبی توسط مرکز ارتباطات رسانه صورت گرفته و از سایت نماز جمعه رونمایی می‌شود. در این سایت مردم می‌توانند با ائمه جمعه سراسر کشور ارتباط برقرار و اطلاعات خود را در آن وارد کنند.

وی با بیان اینکه همچنین امروز شاهد آغاز فعالیت شبکه‌های اجتماعی و همچنین سامانه ارتباط مردمی و پیامکی در محور رسانه هستیم، گفت: از این پس مردم می‌توانند به شکل تلفنی و پیامکی پیشنهادات و انتقادات خود را به نماز جمعه منتقل کنند.

منبع: خبرگزاری پانا

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA