نمایش محتوای سبز

1400/8/16 - 14:29
به مناسبت ایام روز نوجوان و روز دانش آموز:
اداره نماز جمعه توسط دانش‌آموزان
امام جمعه و ستاد نماز جمعه تبریز تمام کارهای اجرایی نماز جمعه و سخنرانی پیش از خطبه های نماز را به دانش‌آموزان سپردند.

در ۱۴ آبان ۱۴۰۰ در یک  ابتکار، امام جمعه و ستاد نماز جمعه تبریز تمام کارهای اجرایی نماز جمعه را به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی به دانش‌آموزان جوان سپردند.
در  تمام کارهای اجرایی نماز جمعه تبریز، قرائت قرآن، مجری، سخنران پیش از خطبه‌ نماز جمعه تبریز دانش‌آموزان بودند.
امام جمعه تبریز این  امر را به مناسبت روز دانش آموز عملی کرده است.
وحید فرشباف، رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی آذربایجان‌شرقی در این زمینه گفت: امروز تمام کارهای اجرایی نماز جمعه تبریز توسط دانش‌آموزان و تشکل های دانش آموزی به ویژه دانش آموزان نخبه بسیجی انجام شد به طوریکه مهدی مناف‌زاده نخبه از مدرسه صدرا تبریز و عضو کنگره ملی همفکری آینده‌سازان کشور حضور پررنگ در این مورد داشت همچنین اذان و مکبر توسط علی خیری، قرآن توسط امیرحسین احدی نفر اول مسابقات استانی از مدرسه فردوسی،بیانیه توسط سبحان مرادی زاده رئیس مجمع علوی استان آذربایجان‌شرقی اجرایی شد.
فرشباف گفت: سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تبریز نیز احد ترکمانی،دانش‌آموز نخبه از مدرسه تیزهوشان شهید مدنی تبریز و دارنده مدال برنز المپیاد علوم جغرافیا بود.
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: با توجه به اهمیت بحث گام دوم، ۴۰ سال گذشته انقلاب برای دانش‌آموزان تبیین و مسیر پیش روی این حرکت عظیم برای دانش‌آموزان ترسیم خواهد شد، چرا که تکرار ۴۰ باره عنوان جوان و نوجوان در سخنان رهبری نشان از اهمیت این نسل دارد و تلاش خواهیم کرد، ارزش‌های مورد تأکید رهبری در این سند را بین دانش‌آموزان تقویت کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امروز بیش از ۵۰ دانش‌آموز دختر و پسر تمام کارهای اجرایی نماز جمعه تبریز را برعهده داشتند.

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA